روش های عمل جراحی زیبایی بینی

  1. خانه
  2. روش های عمل جراحی زیبایی بینی

رینوبلاستی، یا عمل جراحی بینی، یکی از ظریف ترین و پیچیده ترین عمل های جراحی است و برای جراح متخصص زیبایی، بیشترین مراجعه کننده را دارد.
عمل بینی بیش از 30 تا 60 دقیقه طول نمی کشد. با این حال برای انجام یک عمل موفق، نیاز به جراح متخصص زیبایی با تجربه است که باید با روش های مختلف جراحی آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند برای هر فرد خاص بهترین روش را اعمال کند. 30 سال تجربه در جراحی زیبایی، جراح بینی را قادر ساخته تا تقریبا هر نوع بینی را به بهترین حالت در بیاورد، حتی اگر فرد، در عمل های جراحی قبلی با شکست روبرو شده باشد.

نگاه عمیق به حزئیات، علاقه به هنر و طراحی، همراه با داشتن اطلاعات کامل از تکنیک های جراحی، جراح را قادر می سازد تا رویای مراجعین را به واقعیت تبدیل کند. عمل جراحی بینی، عملی است که طی آن دانش جراح و ظرافت کار او به بهترین نحو دیده می شود.

تیم پزشکی با هدایت دکتر و متخصص عمل بیهوشی و جراحی بینی را و همچنین سایر تکنیک های جراحی را با دقت و ظرافت و توجه و با کمترین آسیب به بافت، انجام می دهند.

علت

بینی، برجسته ترین خصوصیت چهره ی فرد را تشکیل می دهد. چون تا حد زیادی در هماهنگی اعضای صورت نقش دارد. به همین دلیل این امری غیر معمول نیست که افرادی که بینی زیبا و خوش ترکیبی ندارند، از این موضوع در رنج باشند. آن ها از این موضوع آگاهند که بد شکلی بینی آن ها چه قدر باعث جلب توجه است. این امر باعث می شود افراد حساس، در حوزه های حرفه ای و شخصی نتوانند به اهداف و قابلیت های خود دست یابند.
نظرسنجی های انجام شده بر روی افرادی که تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته اند، که اغلب جوان هستند، نشان داده که آن ها پس از عمل، اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنند، فعال تر می شوند و با مشکلات روزمره ، بهتر کنار می آیند. “هیچ چیز مثل قبل نیست. احساس می کنم مردم به من توجه می کنند و به من احترام می گذارند.” این ها جملاتی است از مراجعین ما، وقتی بعد از گذشت 3 ماه از انجام موفق عمل جراحی بینی، برای چکاپ به مطب مراجعه می کنند. فرد پس از عمل بینی ثبات و اعتماد به نفس بیشتری به دست آورده است.
زیبایی بینی در اندازه ی آن، نسبت آن با سایر اعضای صورت و سوراخ های بینی خوش ترکیب و پهنای مناسب (بینی باریک معمولا زیباتر است)، منعکس می شود.
موفقیت عمل جراحی بینی به عوامل زیادی بستگی دارد. مهم ترین عامل، مهارت و تجربه ی جراح است. ویژگی های آناتومیکی پوست و ساختارهای زیر پوست نیز از اهمیت زیادی برخوردارند. عامل بسیار مهم دیگر در نتیجه ی مطلوب از عمل زیبایی بینی، مشاوره ی قبل از عمل و انجام آزمایش بر روی فرد مورد نظر است. در این جلسه مشاوره، فرد انتظاراتش را از عمل جراحی بینی بیان می کند و با توجه به خصوصیات آناتومیکی هر فرد با استفاده از امکانات موجود جراحی، به بهترین شیوه، عمل بینی انجام می شود.

آمادگی فرد قبل از عمل جراحی

قبل از عمل زیبایی بینی، از فرد مراجعه کننده، آزمایش خون گرفته می شود و مشاوره ی نهایی پیش از عمل و معاینات پزشکی انجام می گیرد.

طی انجام معاینات پزشکی و مشاوره در کلینیک، جراح بینی بدشکلی ها و مشکلات بینی شما را بررسی می کند و با توجه به آن برای هر فرد خاص، بهترین روش عمل زیبایی بینی را انتخاب می کند. جراح بینی و همکارانش توجه زیادی به خواسته ها و نگرانی های مراجعه کننده دارند و تمام گزینه های ممکن جراحی را همراه با فرد، بررسی می کنند.

انواع روش ها

دو روش اصلی در عمل جراحی بینی وجود دارد: عمل جراحی بینی به اصطلاح بسته و باز.

در روش بسته می توانیم عمل بینی را از طریق برش های ایجاد شده در داخل سوراخ های بینی، انجام دهیم. با استفاده از این تکنیک مطمئن خواهیم بود که در قسمت های خارجی بینی جای برش وجود نخواهد داشت.

با استفاده از روش باز عمل بینی، که با عنوان روش خارجی یا (decortications) نیز شناخته می شود، برش های کوچکی در ناحیه ی کلوملا (دیواره ی بین دو سوراخ بینی) زده می شود که جای زخم خیلی کوچکی بر جای می گذارد که به زحمت قابل مشاهده است. در روش باز، پوست بینی بالا زده می شود و در نتیجه امکان دسترسی کامل به اجزای داخل بینی وجود خواهد داشت.

هر دوی این روش ها به عنوان روش های استاندارد در عمل جراحی بینی شناخته می شوند. در کلینیک ما ، از هر دو روش با به کار گیری استاندارد های بالا و عملکرد باکیفیت ، استفاده می شود. انتخاب نوع روش عمل زیبایی بینی به ارزیابی وضعیت فرد مراجعه کننده توسط جراح بستگی دارد.
ما می توانیم این دو روش را به همراه طیف وسیعی ازسایر تکنیک های ممکن، ترکیب کنیم، که این امر باعث می شود بتوانیم انواع بدشکلی های بینی را برطرف کنیم.

از سری مطالب پزشکی عمومی و غیر تخصصی سایت (اطلاعات عمومی و غیر تخصصی پزشکی برای افزایش دانش سلامت و اطلاعات عمومی پزشکی بازدیدکنندگان)

آخرین مقالات

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
مشاوره رایگان